Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена
21 запись
*I know Canadian language, eh!!)

Je connais le canadien (france)

Я знаю канадский язык, ппффф! (rus)
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
I'm so happy for you! You've met so many people here<3 so... good luck... I hope we became really cool friends
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
Broooooo...
I haven't been seeing you on OpenVK as much lately))))
Пожаловаться  |  Комментарии (2)  |  Поделиться
1 2 3