Всем привет, за время существования группы было написано много сообщений об играх и программах, но не было написано, как устанавливать их. Стоило бы это сделать, но есть одно но. Слишком много методов установки программ и игр на bada. Поскольку существует метод установки на bada 1.2., отдельный на bada 2.0., отдельно для Wave 3. И это все зависит соответственно от того, какое еще устройство. Поэтому я считаю необходимым провести опрос, какое у вас устройство и какая версия ОС. И уже в зависимости от результата будет пост об установке программ и игр на bada тем методом, который будет полезен для большинства. Что точно могу сказать, так это то, что java-программы устанавливаются очень легко. Прямо с телефона, две кнопки и ваша программа или игра уже установлена. А что касается нативных bada программ, я предлагаю решить вам! Заканчиваю опрос 5.02, если за это время не будет ни одного голоса, тогда будет пост, как устанавливает программы администратор. Ждем вашего мнения!
Усім вітання, за час існування групи було написано багато дописів про ігри й програми, але не написано як їх встановлювати. Варто було б це зробити, але є одне но. Надто багато методів встановлення програм та ігор на bada. Оскільки існує метод встановлення на bada 1.2., окремий на bada 2.0., окремо для Wave 3. І це все залежить відповідно який ще пристрій. Тому, я вважаю за потрібне, зробити опитуванння, який у вас пристрій, та яка версія ос. І вже залежно від результату буде пост про встановлення програм та ігор на bada, тим методом, який буде корисним для більшості. Що точно можу сказати, так те, що java програми ставляться дуже легко. Прямо з телефону, дві кнопки і ваша програма чи гра вже встановлена. А щодо нативних bada програм, я пропоную вирішити вам! Закінчую опитування 5.02, якщо за цей час не буде жодного голосу, тоді буде пост, як встановлює програми адміністратор. Чекаємо вашої думки! Показать больше
Усім вітання, за час існування групи було написано багато дописів про ігри й програми, але не написано як їх встановлювати. Варто було б це зробити, але є одне но. Надто багато методів встановлення програм та ігор на bada. Оскільки існує метод встановлення на bada 1.2., окремий на bada 2.0., окремо для Wave 3. І це все залежить відповідно який ще пристрій. Тому, я вважаю за потрібне, зробити опитуванння, який у вас пристрій, та яка версія ос. І вже залежно від результату буде пост про встановлення програм та ігор на bada, тим методом, який буде корисним для більшості. Що точно можу сказати, так те, що java програми ставляться дуже легко. Прямо з телефону, дві кнопки і ваша програма чи гра вже встановлена. А щодо нативних bada програм, я пропоную вирішити вам! Закінчую опитування 5.02, якщо за цей час не буде жодного голосу, тоді буде пост, як встановлює програми адміністратор. Чекаємо вашої думки! Показать больше