|
Привет, я говноедка. Люблю смотреть вечернего сававра и листать конфу-24. Го пить Балтику 7 и рыгать на набережной? Саша я тебе ?
|
|
Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку. А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні. Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй. Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина. Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку. Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі. Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив! Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна! Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах. Показать больше |