|
У кого есть ескаргот?
Добавляйтесь: [email protected] |
|
Сегодня у нас Щедрый Вечер или же Маланки! Пусть Щедрый Вечер принесёт вам счастья, крепчайшего здоровья, достатка, чтобы этот год был удачным, и многая и благая лета всем вам
|
|
Христос народився,
Веселіться люди. Хай ваша світлиця Із достатком буде Коляд, коляд, колядниця, Добра з медом паляниця, А без меду не така, Дайте, дядьку, п’ятака. Хай ваші печалі Всі підуть з водою. Зичимо надалі, Вам щасливу долю. Коляд, коляд, коляда, Дайте тітко перога, А до нього чарку. Щей і сала шкварку. Ми бажаєм щастя, Всій вашій родині. Миру і багацтва, Нашому Озденіжу. Коляд, коляд, колядниця, Ми всі будем веселитсья, Дайте тітко ковбаси, Бо злітають пояси. Показать больше |