Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена » Запись
sometimes i just wanna get like rlly dramatic and b like "woe is me, this is the worst thing that's ever happened to me!!" and it's just me spilling my coffee on the floor or accidentally closing indesign while working on a project lol :3
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (2)

Dmitry Usych, hahaha You remind me a lot of when I first came here.
Dmitry Usych, lol bestie we are sooo in sync

Действия