Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена » Запись
i think i need some time to myself for a bit to think abt stuff...
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (2)

if u have me on discord, pls dont contact me for some time as i just need space to deal with my own emotions and shit
от тебя давно постов не было. ну как, подумал?

Действия