Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена » Запись
gotta go and get ready and head out for easter mass >:/
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (2)

Oh, are you catholic or protestant? Most of us are orthodox, so it would be interesting to learn more about how you celebrate Easter

By the way, Easter is next week in orthodoxy :)

Действия