excited to finally be going back into class today!! now tht im not sick anymore :D
|
excited to finally be going back into class today!! now tht im not sick anymore :D
|
|
|
поздравляю с выздоровлением! ⸜( *ˊᵕˋ* )⸝ ( я все еще пытаюсь понять на каком языке мне лучше писать (μ_μ))
|
|
|
ꂵꂦꌅꌅꂑꁅꁲꋊ, aww thx!! yknow ur english is like really amazing!! <33
|
|
|
Cybxr Heavxn, я имела в виду, на каком языке лучше писать комменты на твоей страничке, типо я если что могла бы использовать переводчик, хотя мне естественно на русском удобнее. так что была бы рада узнать (ಡ‸ಡ) (сорян если не так поняла, я и переводчик плохо знаем слэнговые сокращения (╥_╥))
|
|
|
ꂵꂦꌅꌅꂑꁅꁲꋊ, hmm, i'd say english is your best bet but like idc abt the fluency but just the sentiment like i love seeing how people feel abt the stuff i post yknow?
|
|
|
Cybxr Heavxn, Thanks for the reply! The translator mistranslated it because of the abbreviations, I'm sorry, and I really did misunderstand.
(。•́︿•̀。) |
|
|
ꂵꂦꌅꌅꂑꁅꁲꋊ, its okkkk like i got the gist of what ur saying anywayss
|