Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена » Запись
my schools finally getting a bubble tea place!! :p
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (7)

Сначала старые
Dimas Skotch, ikrrr like im a total whore for bubble tea lol
Cybxr Heavxn, I've never tried it by the way xd
Dimas Skotch, u def should like it is amazing!!
Cybxr Heavxn, Okay, I'll try the when I have a chance :) It's quite expensive though...
Cybxr Heavxn, And what flavors are there? And is it tasty at all?

Действия