НаДеюСЬ МЫ паЙдьОмХДДД
|
НаДеюСЬ МЫ паЙдьОмХДДД
|
|
|
Oleksíy Timusha, wave 525:33
|
|
|
Reymund Masteyn, у мене є Wave II)
|
|
|
Олексій Тимуша, а мІй вейВік помЕр:((((ВтОпив сЬогодні,тОж тепер маю ЧетВертий аЙфоН.ввАжаю щО самСунг всЕ одНо силА:33
|
|
|
Reymund Masteyn, онамаєш а чого втопили вейвік? Може ще висохне й запрацює, чекайте тепер....
|
|
|
Олексій Тимуша, тА...вОда прОлИлаСя:(((
|