Закрыть
НаДеюСЬ МЫ паЙдьОмХДДД
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (6)

Сначала старые
Samsung Star II чи Wave 525?
Олексій Тимуша, а мІй вейВік помЕр:((((ВтОпив сЬогодні,тОж тепер маю ЧетВертий аЙфоН.ввАжаю щО самСунг всЕ одНо силА:33
Reymund Masteyn, онамаєш а чого втопили вейвік? Може ще висохне й запрацює, чекайте тепер....
Олексій Тимуша, тА...вОда прОлИлаСя:(((

Действия