Закрыть
Олексій Тимуша » Стена
132 записи
Недостаточно прав
Чтобы просматривать эту страницу, нужно зайти на сайт.
Зайшов у TikTok, перед тим не заходив досить давно. А у мене вся стрічка у Юлі Тимошенко і в її романтизації. Аж на мене подіяло, довелося пісню послухати в її честь. Головне, аби ці чари пройшли до виборів.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Добрий ранок

Учора поки я катав Minecraft, у Хмельницькому відбувся перепис дебілів. Учора відбулися протести, через графіки відключення, де для Хмельниччини щось дуже багато не було світла. Накачав їх ще чел, який по приколу зробив обліковий запис місцевого обленерго, понаписував всяке, а люди не викупили, і вийшли на протест бо "насміхаються з місцевого населення".

Я зі Львова кажу на це ахуй, бо недалеких виявилося багато. Багато було постів де людям було соромно за своїх односельчан, серед цих невігласів знайшлися і ті, хто тицяв пальцем на сусідній Тернопіль і орав ТАМ СВІТЛО НЕ ВИМИКАЮТЬ 3 ДНЯ!!! Тернопіль який взагалі без генерації, ага точно. Враження ніби люди застрягли у 80-х, 90-х де доступ до інформації був лише з тєлєка, газети, який давав однобоку інформацію. Але там була і молодь і 30 років, і 20 років… Або у них там проблеми з розвитком, або тупо дурні, бо місцеве обленерго точно не винувато у обстрілах ТЕЦ, трансформаторах і усіх енергетичних установ. Хтось з цих людей би прихистив енергетиків, пригостив їм чимось просто так? Це їхня робота, так, але у Києві померло від переохолодження двоє слюсарів, аби лише на цьому обійшлося, щоби більше жертв не було.

Наглі, дурні, просто істоти.
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
На випадок важливих переговорів
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Олена Тополя зливи онлайн скачать бесплатно
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Попробував я пиво з чипсами. Тут ще люди зацікавилися чипсами, тому пишу

Люкс з сиром нічого особливо, звичайні чипси з приправою чипсів. Можуть бути, або я просто до Люкса звик, це були перші чипси, які я попробував. В Україні досить популярні, у мене в топі Lays і Люкс, далі щось таке. З сиром ну може бути, правда я з сиром впринципі не люблю, але по знижці були такі. 44 грн заплатив норм

Пиво Guiness, взяв у сільпо по знижці у сільпо за 110 грн банка. Я лив у келих, і досить так, серйозно виглядає. Ну тобто піна, сам колір, виглядає дорого. Смак рівномірний, насичений, і приємний. Я такого пива не пив, і він свої 110 грн виправдав. Короче 9/10, бо 110 грн за банку трохи дорого.

Вечір короче вдався!

UPD: через 5 хв я відчуваю що зп'янів
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Закрив сесію, у честь цього купив чипси Люкс з сиром та пиво Guiness, кажуть що пиво дуже добре. Взяв по знижці у Сільпо, як попробую пиво, відпишу.
Пожаловаться  |  Комментарии (2)  |  Поделиться
Коли не зайду в Instagram Threads, бачу тупу купу постів з токсичним вмістом. Один ліпший іншого, зайдеш на годину прочитати, а після цього хоч голова болить, як після повної ставки робочого дня, настільки там токсичні люди. Аж боюся туди щось писати.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
народ а де тут казино?? А то OVK Casino не грузить.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться