Всім привіт. Роблю соц мережу за візуалом схожу на OpenVK, бо люблю ось цю всю тематику старого вк та фейсбуку (та і у всіх також), що думаєте, що можна додати для більшого ретро ефекту? Сайт: mriya.rf.gd
|
|
Yura Krasnov, форк чего это во первых, во вторых это отдельная соц сеть а не старый вк
|
|
|
Хтось Мемесов, форк от опенВК, и все переписать подругому, как душе угодно.
|