Закрыть
Всім привіт. Роблю соц мережу за візуалом схожу на OpenVK, бо люблю ось цю всю тематику старого вк та фейсбуку (та і у всіх також), що думаєте, що можна додати для більшого ретро ефекту? Сайт: mriya.rf.gd
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (5)

мабуть шось з елементів форумов типу як на якомусь яплакалъ зліва блок з інформацією о користувачі (аватарка статус онлайн чи офлайн дата реєстраціі і мабуть кількість повідомлень яку взагалі користувач залишив) бо як до мене пусто виглядає
хай тобі щастить з цим вибач якщо у мене є помілки я дуже давно не розмовляла українською
Почему ты просто форк не бахнешь ?
Yura Krasnov, форк чего это во первых, во вторых это отдельная соц сеть а не старый вк
Хтось Мемесов, форк от опенВК, и все переписать подругому, как душе угодно.

Действия