️GTA 6 більше не будуть переноситиRockstar обіцяє, що гра вийде того ж дня, коли закінчаться перемовини між Україною та РФ.
«Чекати лишилось якісь 15-20 років», - додали розробники
https://t.me/c/1414796593/19434
|
️GTA 6 більше не будуть переноситиRockstar обіцяє, що гра вийде того ж дня, коли закінчаться перемовини між Україною та РФ. «Чекати лишилось якісь 15-20 років», - додали розробники https://t.me/c/1414796593/19434 |