| Местоимения: | он/его |
| Семейное положение: | В активном поиске |
| Дата регистрации: | 16 апреля 2025 в 08:49 |
| Родной город: | Lemberg |
| Полит. взгляды: | Социалистические |
| День рождения: | 24 марта 2008, 18 лет |
| Электронная почта: | [email protected] |
| Telegram: | @tazoebi |
| Интересы: | компи, джилізяки, фотіки, плівка, музика, гітари |
| Любимая музыка: | Rock, Prog, Rave, Rap |
| Любимые фильмы: | Singles, Pulp Fiction, Almost Famous, Scary Movie 1 |
| Любимые ТВ-шоу: | Интерны, Доктор Дом |
| Любимые книги: | Возлюби Ближнего Своего, 11 Минут |
| Любимые цитаты: | "ееее..... цейво забув" |
| Любимые игры: | Half-Life, MWC, CS 1.6 |
|
Бля капець, 4 дня до НР, а якось усьо так грусно... Може то якось якийсь різдвяний турнір в кс 1.6 забацати?
|
|
Бля, але інтерни були піком людської продуктивності особливо перші три сезони. Така ностальгія такий кайф аж капець, і та нокія у романенко… Є в серіалі якийсь вайб…
|
|
Йобана, взяв якийсь нікон за 20 євро, весь такий пошарпаний, з побитим екраном, єлі шось пофоткав, а тут во як...
(Фотки ше може буду коректував по кольору, але в принципі і так шарму дає) |
|
бля… то ж ще й скайп закривають, пиздець, то ж скільки годин там накатав поки діскорд не знайшов, аж жалко якось
|
|
Нарешті блять закінчив з тою мобілою, шоб ту кляту нокію е71 на sha-2 перевести шоб вона хоч якось могла в https, тре так їбатись, шо аж бог не бачив, тиждня два я спочатку шукав правильну прошивку, бо сука минулий власник на телефон з qwertz клавою поставив azerty, так ще й блять ті сертифікати нормально не вставали, ну але то вже в минулому, тепер хоч во можу в пошту зайти та на порнхабі полазити…
Показать больше
|