УРААААА!!!!!!!!!
| Местоимения: | он/его |
| Семейное положение: | В активном поиске |
| Дата регистрации: | 16 апреля 2025 в 08:49 |
| Родной город: | Lemberg |
| Полит. взгляды: | Социалистические |
| День рождения: | 24 марта 2008, 18 лет |
| Электронная почта: | [email protected] |
| Telegram: | @tazoebi |
| Интересы: | компи, джилізяки, фотіки, плівка, музика, гітари |
| Любимая музыка: | Rock, Prog, Rave, Rap |
| Любимые фильмы: | Singles, Pulp Fiction, Almost Famous, Scary Movie 1 |
| Любимые ТВ-шоу: | Интерны, Доктор Дом |
| Любимые книги: | Возлюби Ближнего Своего, 11 Минут |
| Любимые цитаты: | "ееее..... цейво забув" |
| Любимые игры: | Half-Life, MWC, CS 1.6 |
|
Італійську все рівно мушу писав, бо так і забуду зовсім, мені ті мови нахуй не тре, але вже як лінгвіст то лінгвіст
|
|
Шота я давно ніц не постив, аж грустно ппц... Ну Літо зара уро!!!! Трава ніби зеленіша та і таке чуство ніби це літо не проїбу! (покрайній мірі мушу)
|
|
Хлопці, я так подумав, то тре буде якось думати про інтернет.... Бо то я музику хотів скачати через торент, а там ось тобі на, пів людини сидять на тому торенті загрузка буквально ноль. Зара шось пошукаю, якийсь ноут старий, відхірячу екран та батарею, та під ліжко кину, буду заходив по ссш, та робити піри, бо то не діло, так багато пірів просто зникли, аж якось грустно. Бзв маю акк на форумі веселкрафта https://forum.veselcraft.ru/member.php?u=731
Показать больше
|
|
Бля пишу з другом для старої блекбері болд 9900 ватсап кліент котрий буде більш безпечнішим за той від NovelProfessor-ра… Але я вже сука так заїбався в корні переписувати ту їбану кастомну бібліотеку для нормальної зглажнної а головне красивої роботи сокетів, що я вже просто хочу здохнути. І вроді, переписав усю хуйню десь за три години, зробив ліпшою, оптимізованішою, пофіксив пару багів, і ніхуя
… Дивлюся по wireshark пакети усі в нормі але телефон пакети не ловить![]() ![]() ![]() ![]() Абажаю ретро техніку Показать больше |