Бля кстаті ext4 драйвер для вінди, така хуйня, я думав він хоть якось нормально працювати буде, а та залупа відключила мені диск поки я на нього кидав папку (половина папки пропала, бо я її вирізав, і тепер хуй я знайду ті фотки Харків 2013, надіюсь рекува поможе)