Хлопці, я так подумав, то тре буде якось думати про інтернет.... Бо то я музику хотів скачати через торент, а там ось тобі на, пів людини сидять на тому торенті загрузка буквально ноль. Зара шось пошукаю, якийсь ноут старий, відхірячу екран та батарею, та під ліжко кину, буду заходив по ссш, та робити піри, бо то не діло, так багато пірів просто зникли, аж якось грустно. Бзв маю акк на форумі веселкрафта https://forum.veselcraft.ru/member.php?u=731 Показать больше