Бля пишу з другом для старої блекбері болд 9900 ватсап кліент котрий буде більш безпечнішим за той від NovelProfessor-ра… Але я вже сука так заїбався в корні переписувати ту їбану кастомну бібліотеку для нормальної зглажнної а головне красивої роботи сокетів, що я вже просто хочу здохнути. І вроді, переписав усю хуйню десь за три години, зробив ліпшою, оптимізованішою, пофіксив пару багів, і ніхуя
… Дивлюся по wireshark пакети усі в нормі але телефон пакети не ловить



Абажаю ретро техніку Показать больше
… Дивлюся по wireshark пакети усі в нормі але телефон пакети не ловить



Абажаю ретро техніку Показать больше