Закрыть
Vivienne Sokolov

Vivienne Sokolov

Местоимения: она/её
Семейное положение: Влюблена
Дата регистрации: 26 февраля 2024 в 07:39
Полит. взгляды: Не выбраны
День рождения: 18 сентября 2005, 20 лет
Информация

Контактная информация

Информация отсутствует.

Личная информация

Любимая музыка: Yakui The Maid, Crystal Castles, Sidewalks and Skeletons, Pendulum, Vocaloid, Goreshit
Любимые книги: Homestuck
Аудиозаписи
25 аудиозаписей
goreshit fine night
05:16
goreshit lonely
05:48
Kavinsky Nightcall
04:21
I'm giving you a night call to tell you how I feel (We'll go all, all, all night long)
I want to drive you through the night, down the hills (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna tell you something you don't want to hear (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna show you where it's dark, but have no fear (We'll go all, all, all night long)
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you, boy
But you're still the same
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you, boy
But you're still the same
I'm giving you a night call to tell you how I feel (We'll go all, all, all night long)
I want to drive you through the night, down the hills (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna tell you something you don't want to hear (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna show you where it's dark, but have no fear (We'll go all, all, all night long)
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you, boy
But you're still the same
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you boy
But you're still the same
There's something inside you (there's something inside you)
It's hard to explain
(It's hard to explain)
They're talking about you boy
(They're talking about you boy)
But you're still the same
Подарки
2 подарка
Стена 42 записи Все
Я сделал имиджборд с вещами, которые мне нравятся.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
СТРАНИЧКА ПОД ЗАХВАТОМ ДИВАНА!!!!!!!!!!!
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
А пре альфа ксс хороша. Интересно, какой она будет после выхода?
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
« 2 3 4 5