Закрыть
Дрэээйм
был в сети 25 июн. в 08:51

Альбомы
2 альбома
Фотографии со страницы
Обновлено 30 июня 2025 в 23:28
Фотографии со стены
Обновлено 31 мая 2025 в 17:14
Видеозаписи
4 видеозаписи
Игровой
21 июн. в 18:54 | Комментарии (0)
БОЖЕСТВЕННАЯ КОЛДА 12/10!!!
7 декабря 2025 в 21:03 | Комментарии (0)

Дрэээйм

nya :з
Местоимения: он/его
Семейное положение: Встречаюсь
Дата регистрации: 19 ноября 2024 в 09:48
Полит. взгляды: Не выбраны
День рождения: 12 октября
Информация

Контактная информация

Telegram: @n1ksXD
Город: Киев

Личная информация

Интересы: страдать фигней :p
Любимые цитаты: "If you can't innovate, I guess, you just imitate. But it never quite as good as the original."
Аудиозаписи
21 аудиозапись
Madonna Ray of Light
05:21
Zephyr in the sky at night, I wonder
Do my tears of morning sink beneath the sun?
She's got herself a universe, gone quickly
For the call of thunder threatens everyone
And I feel like I just got home
And I feel
And I feel like I just got home
And I feel
Faster than the speeding light, she's flying
Trying to remember where it all began
She's got herself a little piece of Heaven
Waiting for the time when Earth shall be as one
And I feel like I just got home
And I feel
And I feel like I just got home
And I feel
Quicker than a ray of light
Quicker than a ray of light
Quicker than a ray of light
Zephyr in the sky at night, I wonder
Do my tears of morning sink beneath the sun?
She's got herself a universe, gone quickly
For the call of thunder threatens everyone
And I feel...
Quicker than a ray of light, then gone for
Someone else will be there
Through the endless years
She's got herself a universe
She's got herself a universe
She's got herself a universe
And I feel
And I feel
And I feel like I just got home
And I feel
Quicker than a ray of light
She's flying
Quicker than a ray of light
I'm flying
Lemon Demon Fine
04:42
Today has a way of scarring your eyes
With negative light, but it's a disguise
I put on my shades and see through the lies
The convenient truth is
Light is on the way, we'll be having a fun time
It's such a lovely day, we should pocket the sunshine
And never give it back, even if there's a heat wave
Or terrorist attack, it'll just be a close shave, l know
I know, that every bomb has a silver lining, I know
I know, it won't be long until
Everything works out nice in the end
The sun will marry the moon, it'll be fine
Why don't we sit back, mellow again
And have a nice afternoon, it'll be fine
I go for a walk, the sidewalk is cracked
I'm not superstitious, but I made a pact
With old Mother Earth, she'd get off my back
If I get off hers
Light is on the way, we'll be havin' a fun time
It's such a lovely day, we should pocket the sunshine
And never give it back, even if there's a heat wave
We're stalling on the track, it will just be a close shave, I know
I know, that in a snap all the birds will sing, I know
I know, I'm full of crap but still
Everything works out nice in the end
The sun will marry the moon, it'll be fine
Why don't we sit back, mellow again
And have a nice afternoon, it'll be fine
Everything is gonna be (fine, fine, fine)
Everything is gonna be (fine, fine, fine)
Everything is gonna be (fine, fine, fine)
Everything is gonna be
Everything works out nice in the end
The sun will marry the moon, it'll be fine
Why don't we sit back, mellow again
And have a nice afternoon, it'll be fine
Everything works out nice in the end (I know)
The sun will marry the moon, it'll be fine (at every bomb has a silver lining, I know)
Why don't we sit back, mellow again (I know)
And have a nice afternoon, sit back, mellow again (it won't be long until)
Everything works out nice in the end
The sun will marry the moon, it'll be fine
Why don't we sit back, mellow again
And have a nice afternoon, it'll be fine, fine, fine, fine
www.senntient.com Sealanterns
01:14
Подарки
2 подарка
Стена 137 записей Все
купил у одноклассника поко хз про с отвалом и чутка вздутым акб за сотню

нормалды?
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
ведроид кiткат на конченом дегенерате с гибридом армв6 и армв7 вместо процессора
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
тач айди на пифоне без кнопки "домой"
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
я бы его забрал, но к сожалению нас разлучили 20 грн (мне их не хватило)
Пожаловаться  |  Комментарии (1)  |  Поделиться
1 2 3 »