Попався ваш допис з Threads, мені здається ви цільову авдиторію шукаєте не там. По-перше там купу ботів й токсиків які агряться на слово українське, і вивертають потім свою писанину в абсурд. По-друге спеціальний закос під старий дизайн, Threads не зацінив. По-третє, ваша токсичність в коментарях буде грати проти вас (Альона Альона недавній приклад).
мрієчка
написал