Закрыть
Мрія | Mriya | Мрия » Стена
5 записей
Попався ваш допис з Threads, мені здається ви цільову авдиторію шукаєте не там. По-перше там купу ботів й токсиків які агряться на слово українське, і вивертають потім свою писанину в абсурд. По-друге спеціальний закос під старий дизайн, Threads не зацінив. По-третє, ваша токсичність в коментарях буде грати проти вас (Альона Альона недавній приклад).
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Привіт! Проєкт мені дуже сподобався.
Open Vk не завжди запускається на Nokia 6300, а Мрія запустилася, проте інтерфейс не адаптований під екран 240×320.
Було б круто реалізувати підтримку WAP, щоб можна було з абсолютно будь-якого телефону написати пост і завантажити картинку на заставку.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
брат, я уже даже к опенвк добрался ну разблочь меня ты чате пж
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться