Привіт! Проєкт мені дуже сподобався.
Open Vk не завжди запускається на Nokia 6300, а Мрія запустилася, проте інтерфейс не адаптований під екран 240×320.
Було б круто реалізувати підтримку WAP, щоб можна було з абсолютно будь-якого телефону написати пост і завантажити картинку на заставку.
Open Vk не завжди запускається на Nokia 6300, а Мрія запустилася, проте інтерфейс не адаптований під екран 240×320.
Було б круто реалізувати підтримку WAP, щоб можна було з абсолютно будь-якого телефону написати пост і завантажити картинку на заставку.