Витаю шановні українці, в мене така ситуація не хороша
И за цього я почти ні маю можливості публікувати часто ретро-матеріали
И за цього я шукаю людину яка буде публікувати ретро-матеріали та стежити за чий групою.
Пишите мені у лс.
И за цього я почти ні маю можливості публікувати часто ретро-матеріали
И за цього я шукаю людину яка буде публікувати ретро-матеріали та стежити за чий групою.
Пишите мені у лс.