Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена
122 записи
ughhhh i wish i lived in toronto like they now have a super huge chanel boutique >:(((
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
sooo excited for the sequel!!! the original was like my ultra fave in middle school and why im super into fashion <333
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
some photos i took today!!
(sorry if the lightings not as good, i usually start taking postable photos from mid-spring to late fall :p)
(update: one pic had to be removed due to location info on a sign)
Пожаловаться  |  Комментарии (4)  |  Поделиться
gotta go and get ready and head out for easter mass >:/
Пожаловаться  |  Комментарии (2)  |  Поделиться
we're apparently now getting the brand cos....anyone know if the clothes from there are good?
Пожаловаться  |  Комментарии (1)  |  Поделиться
gonna go off and have breakfast now!! see u all soon :DD
Пожаловаться  |  Комментарии (5)  |  Поделиться
so happy to be having sooo many new friends now :DDD
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
« 5 6 7 8 9 »