Закрыть
Cybxr Heavxn » Стена » Запись
sorry if im not as active as i used to b
been trying to fix my sleep schedule :p
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (4)

Write to how successful you are in fixing the schedule
Zvëzdnyy Lord, i can now fall asleep at 9pm again

Действия