Закрыть
Марк » Стена » Запись
любишь openvk? люби и \ (>.<) / BAD REQUEST!
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (2)

почему bad i mean what exactly did i do to make it bad? did i hurt openvk's feelings? did i offend it??? did i do something wrong, so fucked up to call it BAD? am i the evil itself now????????
Плохой реквест, плохой, а-та-та

Действия