І вже кажучи про Україну, я є тою самою людиною, яка була незадоволена вибором Лелеки. Було враження, що вона той відбір купила, оскільки вона узагалі була непримітна у просторі (і це не про інформаційну бульбашку, а саме про загальний інформаційний простір український). Але є те, що є, у Threads фанати Джері Хейл до цього тижня, активно її срали, яка вона така сяка, а Джері Хейл була би ліпша, ну й мантра про перший не прохід, яка якби кожен рік.
Але чи паскудна пісня й номер? Ні, вона просто на євро могла загубитися, ще ніхто не знає яке місце у пів фіналі, але у фіналі вона виступає 7-ма після Греції. Шанс що на Україну всі підуть в туалет, ну думаю досить великий. Проте, можливо і у мене очікування занижені, або діаспора ще досить допоможе. Номер сам по собі красивий, й пісня слухається легко, ну й весь акцент на вокальній складовій, і тої самої "ноти". Напевно найбільш нервовий момент, коли вона ту ноту витягувала, бо тут певно всі глядачі молилися, аби вона то витягнула (особливо на фоні розмови, що на шоу для журі, не вийшло). Я ще тепер коли пишу допис, переслухав цей момент, вона з'їхала, але це не було чути паскудно, просто інакше. Та і у впринципі, коли вже підходить саме євро, вже пофігу яка така сяка Лелека, Циферблат чи Джері Хейл, тут вже думка аби у своїх все вийшло, і був прохід. Прохід є, а далі що буде у фіналі, то буде.
Чекаю воїв, що Україна пройшла незаслужено, а пройшла бо війна. Можете й таке писати, ваше право, проте це не відміняє того факту, що в України красивий номер і пісня, і на відмінно від інших країнах, наживо прозвучала досить добре. Показать больше
Але чи паскудна пісня й номер? Ні, вона просто на євро могла загубитися, ще ніхто не знає яке місце у пів фіналі, але у фіналі вона виступає 7-ма після Греції. Шанс що на Україну всі підуть в туалет, ну думаю досить великий. Проте, можливо і у мене очікування занижені, або діаспора ще досить допоможе. Номер сам по собі красивий, й пісня слухається легко, ну й весь акцент на вокальній складовій, і тої самої "ноти". Напевно найбільш нервовий момент, коли вона ту ноту витягувала, бо тут певно всі глядачі молилися, аби вона то витягнула (особливо на фоні розмови, що на шоу для журі, не вийшло). Я ще тепер коли пишу допис, переслухав цей момент, вона з'їхала, але це не було чути паскудно, просто інакше. Та і у впринципі, коли вже підходить саме євро, вже пофігу яка така сяка Лелека, Циферблат чи Джері Хейл, тут вже думка аби у своїх все вийшло, і був прохід. Прохід є, а далі що буде у фіналі, то буде.
Чекаю воїв, що Україна пройшла незаслужено, а пройшла бо війна. Можете й таке писати, ваше право, проте це не відміняє того факту, що в України красивий номер і пісня, і на відмінно від інших країнах, наживо прозвучала досить добре. Показать больше