Мем смішний, ситуація піздець. Я перший раз бачу, щоби люди скидалися на заставу, Петров, Ребров, це який там рівень виховання?? Скидатися на заставу людині, яка пару років скидала свою роботу, голови Офісу Президента - ворожці.
Онлайн
|
Мем смішний, ситуація піздець. Я перший раз бачу, щоби люди скидалися на заставу, Петров, Ребров, це який там рівень виховання?? Скидатися на заставу людині, яка пару років скидала свою роботу, голови Офісу Президента - ворожці.
|