Закрыть
Я не розумію щоза загальний рофл чи істерія, чорт його зна за глобальну страчку. Та робить все ок, все я бачу...
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (1)

Если ты напишешь мне на аккаунт пост, то его не будет в глобальной ленте

Действия