Я не розумію щоза загальний рофл чи істерія, чорт його зна за глобальну страчку. Та робить все ок, все я бачу...
Онлайн
|
Я не розумію щоза загальний рофл чи істерія, чорт його зна за глобальну страчку. Та робить все ок, все я бачу...
|