Цілий день Тернопільобленерго виписав що буде світло цілий день. Включив комп, в поставив клонування розділу на інший диск. Вимикають світло 17:25, в 17:28 присилають оновлення що відключення світла з 17:25 по 20:30. Чи взагалі після того диск буде живим, я навіть не уявляю
Тіна Кароль У нас немає світла
00:33