Мені на халяву дали ноут, Acer Aspire V5 571G, синій. Правда на халяву робочі ноути не дають, у данного апарата проблема з екраном, вірніше з шлейфом матриці. Сама матриця норм, як і ноут, з Geforce 710M, Intel Core i3 3 поколение, і якщо поміняю шлейф, то ще робочий вайбовий ноут, з умовно 8 віндою (я на нього планую поставити 8-ку)