|
І було відчуття що він повернеться, все таки вони не підвели. Я думав що вже стало спокійно у плані пана Дмитра, але ні. Мало того що повернення, виглядає вже смішним, враховуючи його текст тоді, так ще й подає своє повернення, як погрозу і кару Божу усім його хейтерам, ще й взяв із собою якусь подругу, і подав її як смотрящю. У мене є питання, правда риторичне воно, але нехай. На що розраховує Дмитро Кримський (чи Безфамільний, я не знаю як він там), коли повертається у відверто ворожу до нього платформу, ще й дописами "Я вернулся в OpenVK не один. У меня есть подруга Кейро Стрельчёнок. И я ей сливал в чат в MAX то, что вы здесь пиздели про меня..". Ну у вас або сильно амбітні плани на OpenVK, які неможливо реалізувати, бо ви лише користувач, а не адміністратор, або у вас відверто відсутнє якесь мислення. Повертатися в платформу, де спільнота поливає вас лайном відверто кажучи (це ще треба було до цього довести), а ви як муха, на то лайно лізете кружляєте і жалієтеся? Те що OpenVK це відкрита платформа, це напевно одне з небагатьох висловів з яким я погоджуся, але і за все що понаписували на цій платформі, потрібно і відповідати. Я відповідаю за все що написано тут, а Дмитро ще й публічна персона (нехай у рамках цієї локальної спільноти). Тому, хто дочитав до цього моменту, я перш за все бажаю, розвивати своє критичне мислення, завжди навчатися чомусь новому, умійте розрізняти відверту істерію з ціллю навішати вам лапшу на вуха, з правдивою інформацією, яка стане кінцевою ланкою події. А пану Дмитро перш-за все цінувати себе, та більше розвиватися у плані навчання.
Показать больше
|
Кримський Дмитро Батькович - уродженець села Кринички (але можу помилитися на рахунок цього) з окупованої АР Крим, видалив свій обліковий запис з OpenVK. Особистість в межах OpenVK надто замітна, щоби просто так проігнорувати його гуркіт дверей. І точно до нього не можна ставитися ніяк, лише людина яка його дописи не бачила в очі.
Я з ним особисто ніколи не спілкувався, але у якийсь момент переглянув його сторінку в OpenVK і щось в YouTube. Вперше дізнався про цього персонажа з Подкаста OpenVK, де він на пару з таким собі Лебедєвим публічно обсирали OpenVK та VepurOVK через "ліберальну політику" та "русофобією". Тоді Дмитро й видалився, але потім вернувся через "свободу в OpenVK попри все". У той момент мені почало попадатися його стрічка, хоча після подкасту він у мене був "на олівчику". Зараз я міг би його обізвати, принизити, чи побажати смерті, але цього робити я не буду. Оскільки сьогодні я хочу бути вихованим, та є обставини які зробили Дмитра такого. Мій допис думаю він не побачить, але хто побачить і не знаю, варто позначити момент. Дмитро народився у Криму в 2008 році, на момент окупації РФ йому було 5. У 5 років, ти можеш щось пам'ятати, але точно не усвідомиш всю суть такої важливої геополітичної події. На момент майдану, мені було 8, і я не розумів до кінця що робиться, хоча у мене був 5 канал включений цілодобово вважайте. А тут 5 років, і відверто проросійський регіон. Не виключаю що й батьки були такої ж позиції як і він зараз, а також суспільство, й інформаційна бульбашка в телебаченні й в інтернеті. От вам і зліплений Дмитро Кримський, українець, який вважає що в Києві сидять нацисти, а РАСЕЯ МАТУШКА ОСВОБОЖДАЕТ УКРАЇНУ ОТ НАЦІСТОВ. І така шиза була постійна у його стрічці. Він можливо недалекий сам по собі, я не лікар, діагнози не ставлю, але в 17 років, у нього позиція, як у Симоньян, і яку він не вміє захистити. В його постах ви могли побачити ЛІБЕРАЛИ Й РУСОФОБИ МЕНІ НЕ ПИСАТИ (я йому потім кинув текст пісня Батько наш Бандера, через пару днів видалив агент, бо думаю я був не один), до того він писав ліберали як клеймо (хоча, по факту він намагається брехню виставити як правду). Про контент окремий абзац, видно що йому подобається візуальний стиль ВГТРК (канали Россия 1, Россия 24, Россия 2 і т.д.), проте сам контент проситься бути кращим, бо зараз це просто напросто shitpost, а не щось конструктивне.
Досить багато ще можна було б написати, але я думаю досить. Напишу лише, що у якийсь момент з відвертого внутрішнього глузування я змінив думку на жаль. Бо це надто багато збіглося щоби Дмитро виставляв себе українцем за СВО, робив м'ягко кажучи не дуже якісний контент. Він намагався себе відгородити від правди, та незручних людей, проте поможе лише самоізоляція від усього зовнішнього. Він проти РКН, але прив'язати дію до політики, він так і не зумів. Він має улюблений стиль ВГТРК, але каже що телебаченням не захоплюється.
Чи повернеться він до OpenVK, у мене думка що так. Я не скажу що точно, бо це знає лише один Дмитро, але був один допис, від когось (я напевно вже не знайду, але пошукайте тоді самі) про його спроби зробити щось своє, яке розвалювалося через порушення одного правила. Його дії не живуть довго, якщо щось йде не по плану, з цього я роблю висновок, що й до OpenVK може повернутися, якщо нічим не замінить вільний час, який збільшився через видалення облікового запису OpenVK.
Це була моя думка, ви можете погодитися чи ні, або взагалі це ніхто не прочитає, але Дмитро точно в пам'яті цієї спільноти
Показать больше
|
|