Закрыть
Народ, у когось працює музика з OpenVK у Microsoft Edge???
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (3)

она в целом не работает, забей
то не з браузером повязано, нажми на стрылочку типу скачати щоб зіграти її
Марко Аббет, та так грати буде, коли я завантажу, та й з люмії грає. То проблема з сайтом або браузером. Во, кожи я нажимаю у мене таке вилазить у інструменті розробника: al_music.js?mod=1ki63ut:985
Uncaught (in promise) AbortError: The play() request was interrupted by a call to pause().
(anonymous) @ al_music.js?mod=1ki63ut:985

Действия