Закрыть
Шановний Дмитро (Безфамільний) Кримський, мені щиро прикро, що ви йдете з OpenVK вже не знаю який раз, але вашого повернення ми НЕ чекаємо. Ми знаємо, що скоро ви зареєструєте новий обліковий запис і далі почнете тероризувати місцеву стрічку вашими шитпостами, і хоч весь Крим поставте сторожами, це не поможе. Тіньовий бан і гнів місцевої спільноти не був з нічого, це був прямий наслідок ваших шитпостів та погроз. Але все таки тут ніхто зразу зі злом, до вас не ставився, хтось помагав жорстоко й прямо, хтось м'яко і завуальовано, але у данному випадку вам дійсно не варто сидіти в OpenVK, поки нне переглянете себе особисто. Сподіваюся ви знайдете для себе комфортну інформаційну бульбашку, без хейтерів, не будете лізти туди, де до вас ставляться ворожо, і будете жити своє щасливе життя. Щасти вам! Показать больше
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (3)

так ніякого тіньового бану не було то скоріш вього баг шо цей опенаі діпсік рознився
все просто единогласно кинули в игнор крымского
Марко Аббет, Я писав адмінам щоби зробили як вепур, а він його кинув автоматом всім у ігнор. Мені тоді відмовили, сказали що свобода слова. Але мені тоді відмовили, но можливо таки до цього рішення прийшли, бо мені в глобальній стрічці вже давно не було видно Кримського

Действия