Закрыть
Я навіть не знаю з чого почати, те що два дня тому виставили швидше як мем, чого вона з таким беком, полізла верифіковувати картку, зараз відчувається як якесь дежавю. По-перше, я переконався що у мене думка стади, а по-друге у цій ситуації нема правильного і не правильного. І я зараз не про політику, а про дії пана Гороховського, і цієї дівчини. Однозначно, весь український простір здригнув, бо окрім цього срачу, пересрали і власники рахунків монобанку, а ще більше пересрали, коли поняли, що та сама банківська таємниця грубо порушена. Маю надію що діло до вибачень дійде, від СЕО monobank. зараз увагу на дівчину. Хтось з нею зв'язався, приклав скрін, де вона ще й сама пояснила, що то є прапор Словенії. Багато було аналізів, а чи дійсно то був прапор, а чи це не ШІ і т.д., але на мій погляд вона лише дала привід пліткам, коли вона НЕ СФОТОГРАФУВАЛА ту саму стіну, де вона робила фото. Вона могла зразу розставити усі крапки, але доставила більше знаків питання. Тому у цій історії ніхто не переможець. Ні Гороховський, який зразу подумав за прапор рф і порушує умови праці банку (більше того, зараз починають писати про внутрішній чат монобанку, де обговорюють фото чужі), ні дівчина, яка не може надати адекватні докази того, що це не те, що подумали усі. Показать больше
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (1)

Передумал просить маму сделать детскую карту в моно...

Действия