Це моя перша пройдена GTA - GTA III. Перший раз я її запустив коли мені було 9 років, вже після San Andreas та Vice City, і хоч багатьом вона нудновата, вона мене заворожила. Проте малий я, не міг далі пройти місії де треба підвезти повій за обмежений час до клубу, чи пограбування банку. Вже у 20 років на це можна дивитися по іншому, і що не міг зробити у 9 років, зробив у 20. Мене правда як і тоді, горіло від місій, по 20 разів загружався з останнього сейву, щоби перепройти провалену місію, але воно того вартує. Хто раптом ще сумнівається чи варто грати чи ні - варто. Так гра стара, 2001 року, але навіть на сучасному залізі на останній Windows 11 жодних проблем немає. Так, графіка стара, і не усі це сприймуть, але це перш за все гра. Гра, яка принесла задоволення мені, принесла задоволення багатьом іншим людям, і може принести задоволення і вам! Показать больше