Останніми часами, напевно з тих пір, коли мене потягнуло на GTA 3, у мене прокинулося бажання впринципі перепройти ігри Rockstar ще. І ні, не GTA Vice Vity, San Andread, IV, V чи інші ігри GTA (хоча й тут виключення). Ті, про які я рідко чув від знайомих, рідко зустрічав обговорення в інтернеті, і ті які мене можливо страшили в дитинстві, але і цікавили.
Почалося все у неділю коли я вирішив завантажити й попробувати State of Emergency. Rockstar лише видала цю гру, коли за розробку відповідала VIS Entertainment (також робила Eathworm Jim 3D). Напевно це той самий випадок, де про гру все ясно від розробника. Бунтарська обкладинка і кричуща назва лише та сама обгортка, коли всередині... Нічого. Хаос ради хаосу, є місії, є режим хаосу, але якось не то. Досить швидко надоїдає, але має мультиплеєр, який не пробував. Варто зазначити що я пробував версію на ПК і на сучасному ноуті i5 12450H, RTX 3050 і остання Windows 11, гра то запустилася, але після ALT+F4 більше не загрузилася, тому видалив. Та і гра більше харила.
Сьогодні зранку вирішив не попробувати таки GTA, але не 3D-шні, а класичні, ті що з видом зверху. GTA 2 стала наступним піддослівдним кроликом, але я таки не зумів її адекватно завести. Найкраще що вийшло, це у FullHD з останніми патчами і на Widescreen отримати чисту веселуху з глюками від меню, ігрового процесу і вінди. Тому також видалив досить швидко
На вечір, я згадав за Midnight Club, на пк вийшла лише 2 частина, і я вперше в неї грав в 2020-му, і майже пройшов. Сьогодні через 6 років вирішив згадати як було. На даний момент вже у Парижі (локація в грі + 2 частина рівнів нехай так назву), вона сама по собі хардкорна, але у плані полірованості. Один кривий поворот може й не критичний, але сипеться багато чого моментально,, і вплив помилки росте миттєво. Але мені подобається, так мене з неї горить, але це горіння за свою помилку або підступну срачку від бота. І там також є мультиплеєр, на базі GameSpy (який зараз не працює) проте можна спробувати завести через OpenSpy та інші методи. Якраз перед тим, як написати допис вирішив поділитися як я катаю в неї, і якраз поки видаляти не збираюся, хочу таки пройти до кінця у якийсь момент)
Можливо тут знайду однодумців, або ні, або когось зацікавлю щоби подивитися що за ігри такі. Узагалом у мене так. Знову, усі ігри я грав на пк, і версії відповідно на пк, брав з archive.org Показать больше
Почалося все у неділю коли я вирішив завантажити й попробувати State of Emergency. Rockstar лише видала цю гру, коли за розробку відповідала VIS Entertainment (також робила Eathworm Jim 3D). Напевно це той самий випадок, де про гру все ясно від розробника. Бунтарська обкладинка і кричуща назва лише та сама обгортка, коли всередині... Нічого. Хаос ради хаосу, є місії, є режим хаосу, але якось не то. Досить швидко надоїдає, але має мультиплеєр, який не пробував. Варто зазначити що я пробував версію на ПК і на сучасному ноуті i5 12450H, RTX 3050 і остання Windows 11, гра то запустилася, але після ALT+F4 більше не загрузилася, тому видалив. Та і гра більше харила.
Сьогодні зранку вирішив не попробувати таки GTA, але не 3D-шні, а класичні, ті що з видом зверху. GTA 2 стала наступним піддослівдним кроликом, але я таки не зумів її адекватно завести. Найкраще що вийшло, це у FullHD з останніми патчами і на Widescreen отримати чисту веселуху з глюками від меню, ігрового процесу і вінди. Тому також видалив досить швидко
На вечір, я згадав за Midnight Club, на пк вийшла лише 2 частина, і я вперше в неї грав в 2020-му, і майже пройшов. Сьогодні через 6 років вирішив згадати як було. На даний момент вже у Парижі (локація в грі + 2 частина рівнів нехай так назву), вона сама по собі хардкорна, але у плані полірованості. Один кривий поворот може й не критичний, але сипеться багато чого моментально,, і вплив помилки росте миттєво. Але мені подобається, так мене з неї горить, але це горіння за свою помилку або підступну срачку від бота. І там також є мультиплеєр, на базі GameSpy (який зараз не працює) проте можна спробувати завести через OpenSpy та інші методи. Якраз перед тим, як написати допис вирішив поділитися як я катаю в неї, і якраз поки видаляти не збираюся, хочу таки пройти до кінця у якийсь момент)
Можливо тут знайду однодумців, або ні, або когось зацікавлю щоби подивитися що за ігри такі. Узагалом у мене так. Знову, усі ігри я грав на пк, і версії відповідно на пк, брав з archive.org Показать больше