кетчуп vs майанез
Онлайн
|
Дата регистрации:
вчера в 12:59 |
|
велКам ту Май стРаНиЦа!!
пРаВиЛа: 1) не матИрица!!! ето нельзя потомушто аы обижаете Деву МАРИЮ 2) лЮбиТеЕ 3) ставЕть лАйки 4)лол кек 5) ыхыхыхы низнаю. |