Закрыть
Я-то думав, що заживьом!!! але, як завжди, фігня, пікчі не грузить.
Пожаловаться  |  Поделиться

Комментарии (3)

це на який інстанс ти зайшов? Бо у мене грузило (ну коли з ovk.to ще)
Олексій Тимуша, Та так, андроїд-клієнт
Георгій Тетославський, так і я з андроїд клієнта заходив і грузило все (ну це ще з Samsung Galaxy A51)

Действия