Я-то думав, що заживьом!!! але, як завжди, фігня, пікчі не грузить.
|
Я-то думав, що заживьом!!! але, як завжди, фігня, пікчі не грузить.
|
|
|
Олексій Тимуша, Та так, андроїд-клієнт
|
|
|
Георгій Тетославський, так і я з андроїд клієнта заходив і грузило все (ну це ще з Samsung Galaxy A51)
|