Закрыть
Олексій Тимуша
был в сети вчера в 21:08
Ошибка доступа
Настройки приватности этого пользователя не разрешают вам смотреть на его страницу.

Олексій (Tuk_Tun) Тимуша

Сиджу у качані
Местоимения: он/его
Семейное положение: Не женат
Дата регистрации: 14 декабря 2025 в 12:03
Родной город: Тернопіль
Полит. взгляды: Либертарианские
День рождения: 1 января 2001, 25 лет
Информация

Контактная информация

Электронная почта: [email protected]
Telegram: @nasho_vono_vam
Город: Київ

Личная информация

Интересы: Стара техніка, софт, політика, можливо ще щось)
Любимая музыка: Немає (не слухаю)
Любимые фильмы: Ти - космос
Любимые ТВ-шоу: Говорить Україна
Любимые книги: Скотохутір
Любимые цитаты: Пропало всьо
Любимые игры: карти
О себе: Кухар-опозиціонер на західних грантах в еміграції без важелів впливу
Стена 128 записей Все
Олена Тополя зливи онлайн скачать бесплатно
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Попробував я пиво з чипсами. Тут ще люди зацікавилися чипсами, тому пишу

Люкс з сиром нічого особливо, звичайні чипси з приправою чипсів. Можуть бути, або я просто до Люкса звик, це були перші чипси, які я попробував. В Україні досить популярні, у мене в топі Lays і Люкс, далі щось таке. З сиром ну може бути, правда я з сиром впринципі не люблю, але по знижці були такі. 44 грн заплатив норм

Пиво Guiness, взяв у сільпо по знижці у сільпо за 110 грн банка. Я лив у келих, і досить так, серйозно виглядає. Ну тобто піна, сам колір, виглядає дорого. Смак рівномірний, насичений, і приємний. Я такого пива не пив, і він свої 110 грн виправдав. Короче 9/10, бо 110 грн за банку трохи дорого.

Вечір короче вдався!

UPD: через 5 хв я відчуваю що зп'янів
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Закрив сесію, у честь цього купив чипси Люкс з сиром та пиво Guiness, кажуть що пиво дуже добре. Взяв по знижці у Сільпо, як попробую пиво, відпишу.
Пожаловаться  |  Комментарии (2)  |  Поделиться
Коли не зайду в Instagram Threads, бачу тупу купу постів з токсичним вмістом. Один ліпший іншого, зайдеш на годину прочитати, а після цього хоч голова болить, як після повної ставки робочого дня, настільки там токсичні люди. Аж боюся туди щось писати.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
народ а де тут казино?? А то OVK Casino не грузить.
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Народ, хто пив Red Bull? Як це можна пити? Я енергетики ніколи не пив, взяв в АТБ на пробу маленьку банку Red Bull. По запаху здалися, як ліки, попробував десь так, 100 грам, і вже захотілося риганути. Я один такий, кому не сподобався Red Bull? Думаю що виллю десь.
Пожаловаться  |  Комментарии (11)  |  Поделиться