Закрыть
Олексій Тимуша
Онлайн

Олексій (Tuk_Tun) Тимуша

Сиджу у качані
Местоимения: он/его
Семейное положение: Не женат
Дата регистрации: 14 декабря 2025 в 12:03
Родной город: Тернопіль
Полит. взгляды: Либертарианские
День рождения: 1 января 2001, 25 лет
Информация

Контактная информация

Электронная почта: [email protected]
Telegram: @nasho_vono_vam
Город: Київ

Личная информация

Интересы: Стара техніка, софт, політика, можливо ще щось)
Любимая музыка: Немає (не слухаю)
Любимые фильмы: Ти - космос
Любимые ТВ-шоу: Говорить Україна
Любимые книги: Скотохутір
Любимые цитаты: Пропало всьо
Любимые игры: карти
О себе: Кухар-опозиціонер на західних грантах в еміграції без важелів впливу
Стена 128 записей Все
І все таки я застрибну в останній потяг, але після того, як ген директор в Threads називає користувачку повією, Укрпошта попри збитковість робить ребрендинг за 600 тисяч (який мені то сподобався, але згоден що у сільські відділення на розвалюху нову табличку, це сюр), і коли світ говорить про Епштейна і незаконна торгівля малолітками для «утіх», робити ось таку колабу на день святого Валентина. Рік у Укрпошти вже не вдається.

Хоча може тут така фотосесія зайде, але представте що у нас, в Україні катають шакалячим експресом любу рекламну кампанію, де фігурує сексуалізація дівчат, ради реклами.
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Якась сука зарегалася в OpenVK з пошти Джефрі Епштейна. Хто це зробив??
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
И где эти все протестующие, которые пытались докричаться к Владимиру Баринову, что он забил на OpenVK? Уже все?
Пожаловаться  |  Комментарии (2)  |  Поделиться
Народ, киньте мені TikTok під Samsung Star, я в TikTok побачив відос не ШІ. Пж!!!
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Цілий день Тернопільобленерго виписав що буде світло цілий день. Включив комп, в поставив клонування розділу на інший диск. Вимикають світло 17:25, в 17:28 присилають оновлення що відключення світла з 17:25 по 20:30. Чи взагалі після того диск буде живим, я навіть не уявляю
Тіна Кароль У нас немає світла
00:33
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться