Новогодней аватарки себе я так и не придумал, поэтому в очередной раз поставил теилза. Оригинал по ссылке в комментариях к аве
|
Новогодней аватарки себе я так и не придумал, поэтому в очередной раз поставил теилза. Оригинал по ссылке в комментариях к аве
|
|
Українська мова та культура - охуїтельна, не можу заперечувати, не був би проти неї користуватися в інших місцях. Але відповідати її в рунєті в коментаріях тупо, особливо коли:
1. пост не пов'язаний с політикою 2. причини тільки націоналістичні, типа "мовою окупанта не розмовляємо". зрозумій, що серед руськомовних є казахи, вірменині, сахалінці, інші народи. Вони тебе просто не зрозуміють ?. Робиш пости, музику, відео (і все інше)? Пиши із задоволенням! Я взагалі не проти й сам все це робити)) просто бісить факт, описаний вище :D <3 Показать больше |