Закрыть
Олексій Тимуша » Стена
132 записи
Прямо сейчас будут еще доходить факты, но напишу вот что. Буквально час назад где-то или два в Киеве один челик решил устроить GTA и насобирать звезд криминалитета. Правда в реальной жизни, и кроме своей кончины, от спецраздела КОРд еще унес за собою жизни 5 человек и еще 10 в больнице. Убийца Васильченков Дмитро Васильович, родился 21.04.1968 в Москве, проживал ранее в Бахмуте Донецкой области, а после в Киеве как ВПО. Несмотря на место проживание в Киеве та ранее в Бахмуте, бывший русский военный, полностью поддерживал СВО и еще донатил на русскую армию. Какие мотивы мы уже врятли узнаем, но интересно что случилось потом. Ведь в Украине пару пабликов открывают тему об легализации оружие, говоря что врага можна было ликвидировать тогда быстрее, и руками других граждан, допусти менших жертв. Кто как, это тема довольно скользкая, у меня нету ни за, ни против. Однако как написал один паблик, убийца в любом случаи найдет оружие и как убить. Не будет пистолета, будет нож, вилка, ложка. Можете выразить свою мысль в коментариях, хотите ли вы дабы в вашей стране была легализировано огнестрел. Вічна пам'ять усім загиблим від жертв вбивці Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Останніми часами, напевно з тих пір, коли мене потягнуло на GTA 3, у мене прокинулося бажання впринципі перепройти ігри Rockstar ще. І ні, не GTA Vice Vity, San Andread, IV, V чи інші ігри GTA (хоча й тут виключення). Ті, про які я рідко чув від знайомих, рідко зустрічав обговорення в інтернеті, і ті які мене можливо страшили в дитинстві, але і цікавили.
Почалося все у неділю коли я вирішив завантажити й попробувати State of Emergency. Rockstar лише видала цю гру, коли за розробку відповідала VIS Entertainment (також робила Eathworm Jim 3D). Напевно це той самий випадок, де про гру все ясно від розробника. Бунтарська обкладинка і кричуща назва лише та сама обгортка, коли всередині... Нічого. Хаос ради хаосу, є місії, є режим хаосу, але якось не то. Досить швидко надоїдає, але має мультиплеєр, який не пробував. Варто зазначити що я пробував версію на ПК і на сучасному ноуті i5 12450H, RTX 3050 і остання Windows 11, гра то запустилася, але після ALT+F4 більше не загрузилася, тому видалив. Та і гра більше харила.
Сьогодні зранку вирішив не попробувати таки GTA, але не 3D-шні, а класичні, ті що з видом зверху. GTA 2 стала наступним піддослівдним кроликом, але я таки не зумів її адекватно завести. Найкраще що вийшло, це у FullHD з останніми патчами і на Widescreen отримати чисту веселуху з глюками від меню, ігрового процесу і вінди. Тому також видалив досить швидко
На вечір, я згадав за Midnight Club, на пк вийшла лише 2 частина, і я вперше в неї грав в 2020-му, і майже пройшов. Сьогодні через 6 років вирішив згадати як було. На даний момент вже у Парижі (локація в грі + 2 частина рівнів нехай так назву), вона сама по собі хардкорна, але у плані полірованості. Один кривий поворот може й не критичний, але сипеться багато чого моментально,, і вплив помилки росте миттєво. Але мені подобається, так мене з неї горить, але це горіння за свою помилку або підступну срачку від бота. І там також є мультиплеєр, на базі GameSpy (який зараз не працює) проте можна спробувати завести через OpenSpy та інші методи. Якраз перед тим, як написати допис вирішив поділитися як я катаю в неї, і якраз поки видаляти не збираюся, хочу таки пройти до кінця у якийсь момент)
Можливо тут знайду однодумців, або ні, або когось зацікавлю щоби подивитися що за ігри такі. Узагалом у мене так. Знову, усі ігри я грав на пк, і версії відповідно на пк, брав з archive.org
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Усім вітання!
Якщо ви не маєте чим зайнятися - поприбирайте будинок!
Я вже свою кімнату поприбирав, настала ваша черга
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
« 4 5 6 7 8 »