и ещё
у меня становится больше друзей из Украины и Беларуси, чем из России, хотя я сам из Белгородской области
мне радоваться или плакать?
і ще
у мене стає більше друзів з України та Білорусі, ніж з Росії, хоча я сам із Бєлгородської області
мені радіти чи плакати?
у меня становится больше друзей из Украины и Беларуси, чем из России, хотя я сам из Белгородской области
мне радоваться или плакать?
і ще
у мене стає більше друзів з України та Білорусі, ніж з Росії, хоча я сам із Бєлгородської області
мені радіти чи плакати?