Закрыть
Artur Ajvazjan
был в сети вчера в 16:48

Artur (arbtttrn6) Ajvazjan

пишет
Местоимения: он/его
Семейное положение: Не выбрано
Дата регистрации: 13 августа 2025 в 15:56
Полит. взгляды: Не выбраны
День рождения: 13 ноября
Информация

Контактная информация

Электронная почта: [email protected]
Telegram: @arbtttrn6
Личный сайт: https://arbtttrn6.neocities.org/
Электронная почта: [email protected]

Личная информация

Интересы: 3D (model, tekstur), 2D (tekstur), Godot, INSTEAD
Любимые фильмы: Джентльмены удачи
Любимые игры: Тетрис
Язык: армянский, русский, межславянский, эсперанто, английский
Аудиозаписи
1 аудиозапись
Kajto Estu vi, tute vi
02:55
Estu la person', kiu estas vi
Kaj la spac', kiu estas vi
Ĉio kio estas vi: la lum', la melodi'
La ĝoj', la pasi' – la am', la magi'
Estu vi, tute vi

Estu la grandec', kiu estas vi
La potenc', kiu estas vi
Ĉio kio estas vi: la abundo, la anim'
La ĝoj', la pasi' – la am', la magi'
Estu vi, tute vi

Estu la belec', kiu estas vi (Estu vi, tute vi)
Kaj la saĝ', kiu estas vi (Estu vi, tute vi)
Ĉio kio estas vi: la pac', la harmoni'
La ĝoj', la pasi' – la am', la magi'
Estu vi, tute vi

Estu la plenec', kiu estas vi (Estu vi, tute vi)
Kaj la fort', kiu estas vi (Estu vi, tute vi)
Ĉio kio estas vi: la miraklo, la muzik'
La ĝoj', la pasi' – la am', la magi'
Estu vi, tute vi
Estu la silent', kiu estas vi
La kviet', kiu estas vi
Ĉio kio estas vi: la vero, la trankvil'
La ĝoj', la pasi' – la am', la magi'
Estu vi, tute vi

La liberec', kiu estas vi (Estu vi, tute vi)
La memstarec', kiu estas vi (Estu vi, tute vi)
Ĉio kio estas vi: la mister', la fantazi'
La ĝoj', la pasi' – la am', la magi'
Estu vi, tute vi

Estu vi, tute vi
Estu vi, tute vi (Estu vi, tute vi)
Estu vi, tute vi (Estu vi, tute vi)
Estu vi, tute vi
Подарки
1 подарок
Стена 126 записей Все
Разрабатываемая игра "Жил-был Глюк" вдохновила на несколько моделек.

Группа разработчиков вот тут: https://vk.com/onceuponaglitch

#3d #жилбылглюк #игры #модели
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Инусаннон-иха из Mass Effect. Должна была выглядеть как Мерелин Монро, но что-то пошло не так.
#рисунки #masseffect #инусаннон
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
« 3 4 5 6 7 »