Закрыть
Rrrianka Ataman
была в сети 24 июн. в 11:44

Rrrianka (atamanrrr) Ataman

я подумаю над этим
Местоимения: она/её
Семейное положение: Всё сложно
Дата регистрации: 13 февр. в 13:02
Полит. взгляды: Не выбраны
День рождения: 13 января
Информация

Контактная информация

Информация отсутствует.

Личная информация

Интересы: спать
Любимая музыка: The Smiths
Любимые фильмы: не знаю, как решу напишу
Любимые цитаты: "лучший способ поднять себе настроение-это поднять его другому"
Любимые игры: играть на нервах
О себе: странное зрелище...
Аудиозаписи
24 аудиозаписи
Kavinsky Nightcall
04:21
I'm giving you a night call to tell you how I feel (We'll go all, all, all night long)
I want to drive you through the night, down the hills (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna tell you something you don't want to hear (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna show you where it's dark, but have no fear (We'll go all, all, all night long)
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you, boy
But you're still the same
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you, boy
But you're still the same
I'm giving you a night call to tell you how I feel (We'll go all, all, all night long)
I want to drive you through the night, down the hills (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna tell you something you don't want to hear (We'll go all, all, all night long)
I'm gonna show you where it's dark, but have no fear (We'll go all, all, all night long)
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you, boy
But you're still the same
There's something inside you
It's hard to explain
They're talking about you boy
But you're still the same
There's something inside you (there's something inside you)
It's hard to explain
(It's hard to explain)
They're talking about you boy
(They're talking about you boy)
But you're still the same
Элджей 360
02:26
FORTUNA 812 Closer To Her (prod. sonic mine)
02:19
Подарки
4 подарка
Стена 74 записи Все
как будто аватарку менять уже надо, не?
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
скоро лето, какие планы у вас?7
Пожаловаться  |  Комментарии (13)  |  Поделиться
ну чтоооо, сладеньких снов!!!
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
сладеньких снов мои хорошие!!
Пожаловаться  |  Комментарии (3)  |  Поделиться
1 2 3 4 »