Був на гробках, на цвинтарі в селі
Когось поминали місцеві Василі
Вони понапивалися й дали мені пизди
Їхав у плацкарті, у бік Житомира
Вийшов у тамбур, а там два пацана
Вони не привіталися й дали мені пизди
Понапивалися, понажиралися
Дали пизди, дали пизди
Протверезіли і вибачалися
Дали пизди, дали пизди
А я лежав у стерні
Дали пизди, хой дали пизди
А я лежав у стерні
Після Обжинків гуляв на весіллі
Там брали шлюб знайомі рагулі
Вони понажиралися й дали мені пизди
Їхав на машині, підрізали козли
Виходю подивиться, а шо то за жлоби
Усі були на треніках, й дали мені пизди
Понапивалися, понажиралися
Дали пизди, дали пизди
Протверезіли і вибачалися
Дали пизди, дали пизди
А я лежав у стерні
Дали пизди, хой дали пизди
А я лежав у стерні
Думав помираю, пішов до лікаря
Дійти не довелося, спіткали мусора
Вони були знервовані й дали мені пизди
Ось так мене прибили, у юшці вся земля
Вбивати не хотіли, але в могилі я
Ховали, несли у труні і знов дали пизди
Понапивалися, понажиралися
Дали пизди, дали пизди
Протверезіли і вибачалися
Дали пизди, дали пизди
А я лежав у труні
Дали пизди, хой дали пизди
А я лежав у труні
Крч я поначиталась всякой хуйни про то что если выпить что-то на АДах даже SSRI то всё пиздец писька отвалится, сознание потеряешь, похмелье будет что пиздец, но оказывается нихуя не произошло особо. Из побочек я немножк тревогу чувствую фоновую щас, но у меня в жизни пиздец просто чутчут щас ок да, а так нихуя нет, похмелья нету, опьянела я в принципе также как и всегда пьянею. Пила если что егермейстер один стаканчик (~250ml i guess, ~7 алк. единиц), АДы Сертралин (aka Zoloft, Стимулотон, Залокс) 100mg.
Все дети любят печенье, поэтому этот веб-сайт использует Cookies для того, чтобы идентифицировать вашу сессию и ничего более. Ознакомьтесь с нашей политикой конфиденциальности для получения дополнительной информации.