"предлагаю неиронично форсить эту фотку везде где надо и не надо"
- Владимир Баринов
Любимые игры:
UNDERTALE 2
О себе:
Ничего плохого во мне нет...
Да и хорошего тоже.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣾⣿⠟⢻⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣳⠖⠳⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⡤⠒⠀⠂⡾⠉⠀⠀⠀⠀⠉⢳⡄⣄⡀⠀⠀
⠀⠀⠀⢸⡥⠀⣀⡼⢁⠀⢰⡄⠀⡄⠀⠀⣧⠀⠙⡆⠀
⠀⢀⣠⠼⠗⠚⠉⠠⠋⠀⠀⢷⣠⣧⠀⠀⠈⠳⢤⣇⠀
⠀⣾⣟⠒⠦⣄⠀⠀⠀⣠⡴⠋⠁⢈⠛⢦⣄⣠⣴⣾⣷
⢀⡟⠙⢶⣤⠬⠷⣼⡏⠉⠉⢩⡍⠹⠦⢤⣿⣤⣨⣿⠈
⡾⣡⠆⠁⠀⠀⠀⢠⡀⠀⠀⠀⢱⡀⠀⠂⠙⠎⠻⡅⠀
⢿⠁⠒⣤⠤⣤⣀⠀⢧⠀⠀⠀⣸⠃⠀⠀⠀⡶⣤⣽⠀
⠈⠳⣴⡇⠀⠀⠈⠛⢦⣄⣠⠾⢿⣄⣀⣠⠾⣡⠞⠁⠀
⠀⠀⠈⠉⠉⠉⠁⢧⢠⠟⣽⠀⢿⠀⢧⢰⡈⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠐⢫⠏⢸⠁⠀⠈⢳⠘⢧⣙⢦⠀⠀
Yeah (oh)
Tick tock
Heavy like a Brinks truck
Looking like I'm tip-top
Shining like a wristwatch
Time will grab your wrist
Lock it down 'til the thing pop
Can you stick around for a minute til' the ring stop? Please God
Tick tock
Heavy like a Brinks truck
Looking like I'm tip-top
Shining like a wristwatch
Time will grab your wrist
Lock it down 'til the thing pop
Can you stick around for a minute til' the ring stops? Please God (please God)
As time keeps slippin' away (slipping away)
Girl, don't start feelin' a way (a way)
You and I, we are one in the same
Loving in pain, loving in
As time keeps slippin' away (slipping away)
Girl, don't start feelin' a way (a way)
You and I, we are one in the same
Loving in pain, loving in (the same)
Tick tock, gimme, gimme big bucks
That is all that I do, girl, I just hit the jackpot
I wish you were here with me now so I could feel some
I wish you were here to hold me down like a real one, real one
Live long, wanna be a big shot
Should've stayed away but always had a weak spot
I've been on the road, and I'm sorry for the mix up
If you still love me can you see me during liftoff, liftoff?
As time keeps slippin' away (slipping away)
Girl, don't start feelin' a way (a way)
You and I, we are one in the same
Loving in pain, loving in
As time keeps slippin' away (slipping away)
Girl, don't start feelin' a way (a way)
You and I, we are one in the same
Loving in pain, loving in (the same)
With my hands in the ocean
With my hands in the ocean
With my hands in the ocean, I pray
I pray, oh, I pray
Блин, вспомнил про Redmi S2
Зачётная мобила была, как минимум на Android 14 вертелась неплохо, да и анлокалась буквально через edl одним скриптиком.
Буквально анлокалась: никаких подводных камней, на бутлого надпись unlocked
Жалка продал в конце апреля, но там впринципе пофек, так как аккумулятор сдыхал, да и жкран разбитый был
Купил за эти деньги донора на iPhone 6S тогда, ыаыаыа
Досталась мне тут Люмия 650
И я хз
То ли она сама по себе лагучий тапок, то ли так плохо последняя десятка на нём крутится
Потом попробую отктатить до первых выпусков, если можно
Возможно поможет
Если поможет, то накоплю и куплю экран+тач ему новый, а то оно разбито
Все дети любят печенье, поэтому этот веб-сайт использует Cookies для того, чтобы идентифицировать вашу сессию и ничего более. Ознакомьтесь с нашей политикой конфиденциальности для получения дополнительной информации.