Закрыть
Олексій Тимуша » Стена
128 записей
Сегодня попался видос с концерта Мика Ньютон за вчерашний день (на фестивале Поколение в Киеве) пока завтракал включил тот фрагмент ведь лично Ньютон не помню в своем детстве (хотя по годам должен был). И сейчас решил переслушать репертуар для сравнение с оригиналом. Вайб беззаботного детства ща 1 секунду получен
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Зайшла сьогодні в туалет 🚾 на заправці і в кабінку зайшла жінка, і як же страшно вона почала пукати 🙄 і таким вонючим, що мене аж знудило.
Я розумію, що пукання це природній процес, але ж не забуваємо, що ж ви не в дома, а у громадському місці і можна з ті булочки зтиснути і не пукати так, щоб чула вся заправка. 🤔
Це не пристойно, я навіть руки не помила, вибігла з туалету бо дихати було нічим.
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Народ а для кого существует поле название и исполнитель??
Пожаловаться  |  Комментарии (2)  |  Поделиться
1 2 3 4 5 »