Закрыть
Михалвіст Редисович » Стена
21 запись
Ошибка доступа
Настройки приватности этого пользователя не разрешают вам смотреть на его страницу.
Італійську все рівно мушу писав, бо так і забуду зовсім, мені ті мови нахуй не тре, але вже як лінгвіст то лінгвіст
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
я проста хачу скачать мистера кредо, где маи сиды, какое авиабилити 0.2 ):
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Бля кстаті ext4 драйвер для вінди, така хуйня, я думав він хоть якось нормально працювати буде, а та залупа відключила мені диск поки я на нього кидав папку (половина папки пропала, бо я її вирізав, і тепер хуй я знайду ті фотки Харків 2013, надіюсь рекува поможе)
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Шота я давно ніц не постив, аж грустно ппц... Ну Літо зара уро!!!! Трава ніби зеленіша та і таке чуство ніби це літо не проїбу! (покрайній мірі мушу)
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Хлопці, я так подумав, то тре буде якось думати про інтернет.... Бо то я музику хотів скачати через торент, а там ось тобі на, пів людини сидять на тому торенті загрузка буквально ноль. Зара шось пошукаю, якийсь ноут старий, відхірячу екран та батарею, та під ліжко кину, буду заходив по ссш, та робити піри, бо то не діло, так багато пірів просто зникли, аж якось грустно. Бзв маю акк на форумі веселкрафта https://forum.veselcraft.ru/member.php?u=731 Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Бля пишу з другом для старої блекбері болд 9900 ватсап кліент котрий буде більш безпечнішим за той від NovelProfessor-ра… Але я вже сука так заїбався в корні переписувати ту їбану кастомну бібліотеку для нормальної зглажнної а головне красивої роботи сокетів, що я вже просто хочу здохнути. І вроді, переписав усю хуйню десь за три години, зробив ліпшою, оптимізованішою, пофіксив пару багів, і ніхуя🤓… Дивлюся по wireshark пакети усі в нормі але телефон пакети не ловить❤️❤️❤️❤️

Абажаю ретро техніку
Показать больше
Пожаловаться  |  Комментарии  |  Поделиться
Бля вот вроді гітхаб, нормальний вроді маю пару репозиторіїв а бля ніхуя сука усі мають якийсь мусор якісь зовсім нікому не потрібні файли… Годину напевно їбався шоб видалити усі непотрбіні файли на усіх репозиторіях. Тому ось моє побажання вам на тиждень: Почистіть ваші репозиторії)
Пожаловаться  |  Комментарии (1)  |  Поделиться
1 2 3